Whop
1/1
Company Image

HajsoHolicy

5
(4 reviews)

Hajsoholicy – Grupa z ambicjami i pomysłami

Możesz nas wesprzeć w rozwoju tego serwera.

Za wspieranie nas otrzymasz dodatkową rangę 🥈HsH PRO Lite🥈 , 🎖 Supporter 🎖 wraz z 🍀 Świeżak, które dają Ci dostęp do dodatkowych możliwości oraz dostęp do większej ilości materiałów niedostępnych dla FREE

Otrzymasz to co jest najważniejsze, aby zacząć przygodę z kryptowalutami, czyli

✨Piorytetowe Wsparcie HsH 24/7

✨Możesz pytać bez obaw - zapytaj, o co tylko chcesz, nie ma głupich pytań

✨Poukładana wiedza w formie forum

✨Airdrop Hunter informacje, które przez ostatnie lata pomogły nam zebrać ponad ogromne ilości Airdropów

✨Dostęp do materiałów edukacyjnych

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

includes
Discord icon

Discord

🥈HsH PRO Lite🥈

Features
🌟
Piorytetowe Wsparcie HsH 24/7
Wsparcie HsH 24/7
🌟
Zapytaj o co tylko chcesz Q&A
Q&A
🌟
Live dla PRO Lite
Live
🌟
Daily Chat dla PRO Lite
Chat 24/7
🌟
GEMY nasza lista zakupów
Gemy
🌟
Materiały edukacyjne
Dostęp do edukacji
🌟
Szkółka Świeżaka
Szkółka Świeżaka
Customer Q&A

Be the first to ask HajsoHolicy a question. If answered, your question will show up here for future customers to see.

Customer reviews
5 out of 5
(4 reviews)
100%
0%
0%
0%
0%
User avatar
maciejknas#2863
a year ago
very good information
User avatar
bociek153#6263
a year ago
A very good group, which is a treasury of knowledge, always helps in any situation. He has the right approach to the market.
User avatar
miki10194#2181
a year ago
Good people, good information. Always somebody help you when you need some help. Eveything in one place. I am in PRO LITE from the beginning and I reccomend to join here to our elite :)
FAQs
What is HajsoHolicy?
HajsoHolicy is our unique platform offering 24/7 crypto support, Q&A, live chats, and more.
What are the benefits of subscribing to the Discord channel?
Subscribing provides 24/7 support, Q&A and Live Chat, access to educational content and the opportunity to engage with fellow crypto enthusiasts.
What does the discord channel include?
The discord includes 24/7 support, Q&A, live chat, access to education, and cryptocurrency discussions.
What is 'Wsparcie HsH 24/7'?
Wsparcie HsH 24/7 is our round-the-clock support service for any crypto-related inquiries or concerns.
About the seller
Company image
Marek Porwol
Trading • Investing

4 reviews

Hajsoholicy – Grupa z ambicjami i pomysłami Hossa tuż, tuż a w jakim stopniu Ty się przygotowałeś? HajsoHolicy, co to ? Pozwól, że wyjaśnię, czym jest nasza społeczność HsH. HajsoHolicy to grupa, która zrodziła się podczas pierwszej hossy w 2016 roku. Od początku nasza grupa tętni ambicjami i kreatywnymi pomysłami. Przetrwaliśmy wiele wyzwań, ale mimo wszystko, niezależnie od nowych i nieznanych nam wcześniej doświadczeń, nadal działamy i nieustannie się rozwijamy. Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że społeczność ta jest prowadzona przez osoby w pełni zaangażowane, gotowe do wsparcia i pomocy innym. Dlaczego Discord? Nasza społeczność zaczęła się na FB, następnie na Telegramie, a później stworzyliśmy pełne, otwarte i bezpłatne forum dyskusyjne na Discordzie. Ta forma umożliwia nam skupienie się na naszych celach, eliminując wszelkie rozpraszacze. Dodatkowo stworzyliśmy klub dla entuzjastów kryptowalut i osób szukających alternatywnych sposobów zarabiania. Na naszym forum znajdziesz wiele bezpłatnych materiałów edukacyjnych oraz wsparcie innych członków społeczności. Kto może skorzystać z naszego forum? Jeśli chcesz być dobrze przygotowany na kolejną Hossę, być na bieżąco z aktualnymi trendami na rynku kryptowalut i korzystać ze sprawdzonych strategii, ta społeczność jest dla Ciebie. Jeżeli nie chcesz już tracić czasu na samodzielne szukanie informacji w internecie, ta społeczność jest również dla Ciebie. Przyłączając się do naszego Discorda, zyskasz dostęp do dodatkowej wiedzy i wsparcia. Jeśli zdecydujesz się na aktywne członkostwo w klubie, otrzymasz jeszcze więcej korzyści. Wiedza, którą się dzielimy, jest przydatna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Nasza platforma jest dobrze zorganizowana i łatwa do nawigacji, co umożliwia szybkie zrozumienie tematu kryptowalut. Jeśli szukasz informacji, aktualności i możliwości, nie chcesz na ślepo przeszukiwać internetu, nasza społeczność jest dla Ciebie. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności! Zapraszamy
YouTube
YouTube

You might also like

Whop