Whop
1/1
Company Image

Obchodní Průvodce

Buďte zvědaví! Budete šťastnější!

Cílem Obchodního Průvodce je vám předat mé zkušenosti jak se vyznat na trhu a mít kvalitnější investiční rozhodnutí. Skupina je jak pro investory, tak swing a intra-denní obchodníky.

Jsem vám schopný vysvětlit techniky od ostatních traderů, investorů a analytiků. Co funguje a co naopak ne, jak to vše dát dohromady a hlavně v Češtině, takže vám ušetřím čas a peníze. Důležité je pro vás pochopit koncept co se na trhu děje, v jaké dny a v jakých časových horizontech a jak na trh můžete reagovat, popřípadě využít příležitost. To stejné platí i pro investory pro obchody delší než 1 týden / měsíc. Důležité si je vybudovat systém kdy chcete vstoupit, rozpoznat zda obchod držet a jak dlouho a proč chcete z obchodu vystoupit.

Za posledních 6 let jsem prošel různými mentory. Těmi nejznámějšími jsou: The Inner Circle Trader "The ICT", Trader Dante, W.Hunting, Mayne, Chris Lori, Larry Williams, Cointrader68, Anton Kreil, Alexander Elder a od psychologů zaměřující se na trading: Byeajee, Steenbarger, Douglas, Kiev, a další..

includes
Discord access icon

Discord access

Features
🤩
Streamy 2x týdně + 1x Overview
Rozšiřte své znalosti o investování / tradingu během komunitních streamů na týdenní bázi
🧠
Live Streamy + Live Setupy
Díky tomu se můžete učit či vybudovat vlastní systém, či ten stávající vylepšit
🤲
Komunitní podpora
Spojte se s ostatními investory a tradery. To je to nejcennější. Vybudujete si nové přátelé.
🤑
Vzestupné studium
Celkem 12 dílů mého know-how. Pro předplatitelé každý měsíc jeden díl.
Customer question & answers

Be the first to ask Obchodní Průvodce a question. If answered, your question will show up here for future customers to see.

FAQs
Platí se za přístup k Discordu?
Ano, s přístupem k Discordu „Obchodní průvodce“ je spojen členský poplatek. Poplatek lze uhradit prostřednictvím stránky whop.com, která poskytuje bezpečné možnosti platby.
Jak mohu získat přístup ke sdíleným informacím o trhu a analýze?
Po připojení ke komunitě získáte přístup ke konkrétním kanálům, kde budou sdíleny relevantní informace, technické analýzy a předpovědi. Stačí sledovat a aktivně se zapojit do diskuzí.
Mohu sdílet své vlastní analýzy a názory na trhy?
Ano, podporujeme aktivní účast a sdílení vlastních analýz a názorů na trhy. Můžete přispívat svými vlastními příspěvky nebo zahájit diskuse v příslušných kanálech.
Co vše je v Discordu?
Diskuse se týkají různých aspektů investic a sledování trhu, včetně obchodování s akciemi, komoditami, měnovými páry a dalšími investičními nástroji. Můžete se zeptat na strategie, analýzy, trendy a cokoli, co souvisí s investováním.
About the seller
Company image
Obchodni Pruvodce
Trading • Investing

0 reviews

Cílem Obchodního Průvodce je vám předat mé zkušenosti jak se vyznat na trhu a mít kvalitnější investiční rozhodnutí. Skupina je jak pro investory, tak swing a intra-denní obchodníky. Jsem vám schopný vysvětlit techniky od ostatních traderů, investorů a analytiků. Co funguje a co naopak ne, jak to vše dát dohromady a hlavně v Češtině, takže vám ušetřím čas a peníze. Důležité je pro vás pochopit koncept co se na trhu děje, v jaké dny a v jakých časových horizontech a jak na trh můžete reagovat, popřípadě využít příležitost. To stejné platí i pro investory pro obchody delší než 1 týden / měsíc. Důležité si je vybudovat systém kdy chcete vstoupit, rozpoznat zda obchod držet a jak dlouho a proč chcete z obchodu vystoupit. Za posledních 6 let jsem prošel různými mentory. Těmi nejznámějšími jsou: The Inner Circle Trader "The ICT", Trader Dante, W.Hunting, Mayne, Chris Lori, Larry Williams, Cointrader68, Anton Kreil, Alexander Elder a od psychologů zaměřující se na trading: Byeajee, Steenbarger, Douglas, Kiev, a další..
YouTube
YouTube
Instagram
@adamkubina8