Whop
1/1
Company Image

CRYPTO GENERATION

5
(9 reviews)

VYBER SI ZE 2 MOŽNOSTÍ:

Začni Vydělávat na Kryptoměnách REALNÉ Peníze!

  1. SIGNÁLY: Jednoduše, vydělávej peníze u pláže s drinkem v ruce, bez tvojí jakékoliv námahy! Naši profesionální Tradeři ti posílají každý den profitabilní signály, a o vše se postarají.
  2. VIDEO NÁVODY: Naučíme tě jednoduše tradovat, bez jakýchkoliv pitomostí kolem toho! Po dokončení kurzu budeš schopen, se sám uživit tradingem kryptoměn.
  3. KOMUNITA: Přes 2000+ členů, kteří vydělávají peníze i právě teď, na tebe čekají ve skupině! Připoj tým opravdu pracovitých a úspěšných lidí, kteří v Crypto světě uspěli!
includes
Discord icon

Discord

VIP

Features
📲
SIGNÁLY
Crypto signály od profesionálních traderů, díky kterým, budeš VYDĚLÁVAT, bez námahy!
📚
VIDEONÁVODY
Jednoduché edukační crypto videa pro začátečníky, ve kterých se naučíš TRADOVAT zábavnou formou!
👥
KOMUNITA
Připojení 2000+ členů komunity traderů, kteří i právě TEĎ vydělávají peníze!
🎥
LIVESTREAMY
Pravidelné živé vysílání, kde probíráme co se na trhu děje, a také je zde prostor pro členy a jejich dotazy!
Customer Q&A

Be the first to ask CRYPTO GENERATION a question. If answered, your question will show up here for future customers to see.

Customer reviews
5 out of 5
(9 reviews)
100%
0%
0%
0%
0%
User avatar
vobtahlik
9 months ago
Díky informacím z této skupiny jsem za týden investování vydělal 45% vložených prostředků. A to i přes to že jsem o krypto věděl jen minimum. Ve skupině je výuková sekce, která i nováčka, jako jsem já, uvede do obrazu a naučí základům tradingu. Podpora je super, kluci udělají analýzu coinu, poradí co a jak, denně posílají tipy na obchody. Poplatek za členství se mi vrátil za 3 dny při investici 100$
piqwao
10 months ago
Super komunita lidí s nastaveným mindsetem. Nejlehčí peníze fr
User avatar
honzikxdd
10 months ago
very good
FAQs
Jak rychle vydělám peníze zpět?
Záleží na tom, jak vážně berete Crypto Generation. Mnoho studentů si však své peníze vydělalo zpět během několika dnů. Poznámka: Vše, co se v rámci Crypto Generation učí, slouží pouze ke vzdělávacím účelům. ‍ Záleží na každém studentovi, jak bude tuto práci realizovat a vykonávat. Tým Crypto Generation nezaručuje žádné zisky ani finanční úspěch.
Opravdu nezáleží na mém věku?
Ne, ale doporučujeme všem mladším 18 let, aby se před registrací do CG poradili s rodiči nebo opatrovníkem. ‍ Místo toho, abyste si pořizovali nejnovější videohry jen proto, aby se za týden stali nudnými, můžete se připojit k naší komunitě, začít vydělávat a šokovat své přátele a rodinu tím, že se stanete dítětem, které v reálném životě zvyšuje svůj level.
Nevím vůbec nic o kryptoměnách. Je to problém?
Samozřejmě, že ne. ‍ Toto je mentoringový program a vy jste tu proto, abyste se od nás učili. ‍ Stačí postupovat podle našich lekcí a pokynů krok za krokem a začnete ziskově vydělávat.
Nemám moc času, mohu se i tak připojit?
Metody, které vyučujeme, jsou navrženy pro rychlé provedení. ‍ Takže vše, co potřebujete, je minimálně 30 minut denně, abyste mohli poslouchat své profesory a aplikovat to, co jste se naučili.
Jsem v CG nový, jak mám začít?
Po zaplacení ti bude na našem discordu automaticky přidělen přístup k plné verzi serveru. Poté můžeš navštívit naše kanály s návody, kde najdeš jak vůbec začít tradovat, otevřít obchod, slovníček, videonávody s kompletním vysvětlení pro začátečníky i pokročilejší. Dále se Ti také otevře přístup ke kanálům od našich traderů, kteří denně pracují v cryptu a posílají do skupiny signály! Pokud čemukoliv nerozumíš napiš do komunitního chatu, kde ti buďto moderátoři nebo členové poradí!
About the seller
Company image
CRYPTO GENERATION
Trading • Crypto

9 reviews

Komunita 2000+ členy, kteří mají jediný cíl: VYDĚLAT PENÍZE! Připoj se ke Crypto Generation, pokud chceš naskočit na vlnu trendu, a taky se naučit jak vydělávat peníze na Kryptoměnách!