Whop
1/1
Company Image

CRYPTO GENERATION

5
(9 reviews)

VYBER SI ZE 2 MOŽNOSTÍ:

Začni Vydělávat na Kryptoměnách REALNÉ Peníze!

  1. SIGNÁLY: Jednoduše, vydělávej peníze u pláže s drinkem v ruce, bez tvojí jakékoliv námahy! Naši profesionální Tradeři ti posílají každý den profitabilní signály, a o vše se postarají.
  2. VIDEO NÁVODY: Naučíme tě jednoduše tradovat, bez jakýchkoliv pitomostí kolem toho! Po dokončení kurzu budeš schopen, se sám uživit tradingem kryptoměn.
  3. KOMUNITA: Přes 2000+ členů, kteří vydělávají peníze i právě teď, na tebe čekají ve skupině! Připoj tým opravdu pracovitých a úspěšných lidí, kteří v Crypto světě uspěli!
includes
Discord icon

Discord

VIP

Features
📲
SIGNÁLY
Crypto signály od profesionálních traderů, díky kterým, budeš VYDĚLÁVAT, bez námahy!
📚
VIDEONÁVODY
Jednoduché edukační crypto videa pro začátečníky, ve kterých se naučíš TRADOVAT zábavnou formou!
👥
KOMUNITA
Připojení 2000+ členů komunity traderů, kteří i právě TEĎ vydělávají peníze!
🎥
LIVESTREAMY
Pravidelné živé vysílání, kde probíráme co se na trhu děje, a také je zde prostor pro členy a jejich dotazy!
Customer Q&A

Be the first to ask CRYPTO GENERATION a question. If answered, your question will show up here for future customers to see.

Customer reviews
5 out of 5
(9 reviews)
100%
0%
0%
0%
0%
User avatar
vobtahlik
1 year ago
Díky informacím z této skupiny jsem za týden investování vydělal 45% vložených prostředků. A to i přes to že jsem o krypto věděl jen minimum. Ve skupině je výuková sekce, která i nováčka, jako jsem já, uvede do obrazu a naučí základům tradingu. Podpora je super, kluci udělají analýzu coinu, poradí co a jak, denně posílají tipy na obchody. Poplatek za členství se mi vrátil za 3 dny při investici 100$
User avatar
piqwao
1 year ago
Super komunita lidí s nastaveným mindsetem. Nejlehčí peníze fr
User avatar
honzikxdd
1 year ago
very good
FAQs
Jak rychle vydělám peníze zpět?
Záleží na tom, jak vážně berete Crypto Generation. Mnoho studentů si však své peníze vydělalo zpět během několika dnů. Poznámka: Vše, co se v rámci Crypto Generation učí, slouží pouze ke vzdělávacím účelům. ‍ Záleží na každém studentovi, jak bude tuto práci realizovat a vykonávat. Tým Crypto Generation nezaručuje žádné zisky ani finanční úspěch.
Opravdu nezáleží na mém věku?
Ne, ale doporučujeme všem mladším 18 let, aby se před registrací do CG poradili s rodiči nebo opatrovníkem. ‍ Místo toho, abyste si pořizovali nejnovější videohry jen proto, aby se za týden stali nudnými, můžete se připojit k naší komunitě, začít vydělávat a šokovat své přátele a rodinu tím, že se stanete dítětem, které v reálném životě zvyšuje svůj level.
Nevím vůbec nic o kryptoměnách. Je to problém?
Samozřejmě, že ne. ‍ Toto je mentoringový program a vy jste tu proto, abyste se od nás učili. ‍ Stačí postupovat podle našich lekcí a pokynů krok za krokem a začnete ziskově vydělávat.
Nemám moc času, mohu se i tak připojit?
Metody, které vyučujeme, jsou navrženy pro rychlé provedení. ‍ Takže vše, co potřebujete, je minimálně 30 minut denně, abyste mohli poslouchat své profesory a aplikovat to, co jste se naučili.
Jsem v CG nový, jak mám začít?
Po zaplacení ti bude na našem discordu automaticky přidělen přístup k plné verzi serveru. Poté můžeš navštívit naše kanály s návody, kde najdeš jak vůbec začít tradovat, otevřít obchod, slovníček, videonávody s kompletním vysvětlení pro začátečníky i pokročilejší. Dále se Ti také otevře přístup ke kanálům od našich traderů, kteří denně pracují v cryptu a posílají do skupiny signály! Pokud čemukoliv nerozumíš napiš do komunitního chatu, kde ti buďto moderátoři nebo členové poradí!
About the seller
Company image
CRYPTO GENERATION
Trading • Crypto

9 reviews

Komunita 2000+ členy, kteří mají jediný cíl: VYDĚLAT PENÍZE! Připoj se ke Crypto Generation, pokud chceš naskočit na vlnu trendu, a taky se naučit jak vydělávat peníze na Kryptoměnách!